My Blog

Opel Grandland Dış Tasarım

Opel Grandland Dış Tasarım

Opel Grandland dış tasarım ile markanın en çok dikkat çeken modellerinden birisi oluyor. Bu noktada da modelin görünümü sayesinde önemli etmenler söz konusu. Güçlü duruşu ve incelikli detayları ile birlikte Opel Grandland 2022 merak uyandırmayı başarıyor.

Dış Tasarımda Dikkat Çeken Noktalar

Opel Grandland tasarım açısından özellikle dış görünümde oldukça iddialı bir yapıya sahip bulunuyor. Güçlü duruşu ve incelikli detayları ile şıklığı en iyi şekilde vurgulayan model, yeni nesil kabuğu ile geçmiş modellerden de önemli bir farklılık göstermeyi başarıyor. Yeni tasarım için uygun dokunuşlar ile birlikte aynı zamanda da kullanıcıların isteklerine uygun şekilde yorumlanan dinamik ve şık tasarım pek çok detay ile destekleniyor.

Bunlar arasında sürüşe duyarlı olan Full LED ön farlar ilk dikkat çeken parçalar oluyor. Ön ızgarayı ve farları doğal olacak şekilde birbirine entegre etmiş yeni Opel Vizor anlayışı aracın ön kısmını tamamen kaplayacak şekilde bütünlüklü bir tek yüz oluşturmayı başarıyor.

Bu tasarım yaklaşımı ise aracın göründüğünden daha geniş görünmesini sağlıyor. Opel Grandland büyüklük açısından önemli değerler sunmayı başarıyor.

Opel Grandland ve Toyota Yaris Cross Opel’in şimşek logosu da ön ızgaranın ortasında dikkat çekici bir şekilde duruyor. Yan kısımdan bakıldığında ise dengeli hatlar aracın dinamik yapısını vurgulamak için başarı gösteriyor. Derin çizgilere sahip olan krom detaylar ile entegre edilen omuz çizgisi ön tekerleklerin bitiş kısmından başlayarak arka bölümde yer alan stop lambalarına kadar uzanma gösteriyor.

Daha Şık ve Estetik Opel Grandland Dış Tasarım

Opel Grandland markanın kendisine özgü tasarımını daha fazla geliştirerek koyu renkli arka stop lambaları ve ayrıca yeni parlak siyah bagaj kapağıyla da daha geniş ve güçlü bir görünüm çizmeyi başarıyor. Araçta bulunan 180 derece görüş sunan kamera sistemi de arka kısımda kalan kör noktaların bile en iyi şekilde anlaşılmasına fırsat veriyor.

Ayrıca Opel Grandland kamera açısından kızılötesi özelliğe de sahip ve böylece çevredeki sıcaklık farkına bağlı olacak şekilde 100 metreye kadar insan ve hayvanları algılıyor. Bu özellikler ile birlikte Opel Grandland dış tasarımda son derece beklentileri karşılayan, modern detaylar içeriyor.

Opel Grandland dış tasarım ile markanın en çok dikkat çeken modellerinden birisi oluyor. Bu noktada da modelin görünümü sayesinde önemli etmenler söz konusu. Güçlü duruşu ve incelikli detayları ile birlikte Opel Grandland 2022 merak uyandırmayı başarıyor. Dış Tasarımda Dikkat Çeken…

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir