My Blog

Opel Grandland Hibrit Neler Sunuyor

Opel Grandland Hibrit Neler Sunuyor?

Opel Grandland Hibrit Neler Sunuyor? Opel Grandland SUV kategorisinde günümüzün güçlü markalarından birisi olarak öne çıkıyor. Modelin henüz 2022 versiyonu yeni yeni popüler hale gelmişken Opel şimdi de modelin hibrit versiyonu olan Opel Grandland GSe’yi tanıttı. Opel Grandland GSe modeli ile birlikte elektrikli otomobiller sınıfında göz dolduran detaylarıyla öne çıkıyor.

Opel Grandland GSe Özellikleri

Opel Grandland GSe modeli ile birlikte elektrikli kullanımı sunuyor. Geçen aylarda markanın yine en çok tutulan modelleri arasında yer alan Astra için elektrikli versiyonunu tanıtan Opel, şimdi de SUV kategorisinde çok dikkat çeken Grandland için elektrikli yani hibrit versiyonu sundu. Opel Grandland hibrit çıkış tarihi ise 2023 olarak belirlendi.

Modelde şarj edilebilir hibrit sistemde 1,6 litrelik benzinli motora iki elektrik motoru eklenmiş durumda. Elektrik motorları ve benzinli motor toplamda 300 HP gibi oldukça yüksek performans verilerini sunmayı da başarıyor. Opel Grandland dört çeker olarak halihazırda bulunmuyor ancak GSe modeli yüksek güçlü modeli ile birlikte dört çeker olanağı da sunuyor. Bu ise daha fazla güç ve performans anlamına geliyor.

Opel Grandland ve Volvo XC40 Hız konusunda da Opel Grandland GSe yine iyi işler başarıyor. Güçlü motoru ile performans odaklı çalışma gösteren model 100 kilometreye 6,1 saniye gibi çok kısa bir sürede ulaşarak hız beklentisi olanların beklentilerini başarıyla karşılıyor. Modelin en yüksek hızı ise 235 km fakat elektrikli mod kullanırken azami hız sadece 135 km. Yine de sınıfına göre ideal hız değerlerini sunmayı başarıyor.

Grandland GSe yol tutuş açısından da performans odaklı özellikler taşıyor. Yol tutuşu ve dinamik sürüşü desteklemek için ise süspansiyon ve direksiyon sisteminde önemli güncellemeler yapılmış durumda. McPherson ön ve arka süspansiyona sahip olan model böylece yol tutuş ve konforu açısından da beklentileri en iyi şekilde karşılamayı başarıyor.

Opel Grandland GSe Tasarımı Opel Grandland Hibrit Neler Sunuyor?

Opel Grandland GSe tasarımı esasında elektrikli olmayan versiyonlarında olduğu şekliyle, çok fazla değişikliğe uğramadan korunmuş durumda. Sportif görünümü ile estetik açıdan beklentileri karşılamayı başarıyor. Elektrikli olan Opel Grandland fiyatı ise henüz açıklanmış değil, Türkiye’de 2023 yılında satışa sunulması bekleniyor.

Opel Grandland Hibrit Neler Sunuyor? Opel Grandland SUV kategorisinde günümüzün güçlü markalarından birisi olarak öne çıkıyor. Modelin henüz 2022 versiyonu yeni yeni popüler hale gelmişken Opel şimdi de modelin hibrit versiyonu olan Opel Grandland GSe’yi tanıttı. Opel Grandland GSe modeli…

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir