My Blog

Opel Grandland Kullanıcı Yorumları

Opel Grandland Kullanıcı Yorumları

Opel Grandland Kullanıcı Yorumları Opel Grandland x modeli sonrasında 2022 itibariyle Grandland adıyla SUV segmentinde yoluna devam ediyor. Opel’in SUV sınıfında en çok önemsediği ve kullanımının da geniş kesimlere yönelik olmasını talep ettiği Opel Grandland sahibinden veya deneme sürücü yapmış olanlar tarafından genel olarak olumlu yorumlara sahip bulunuyor. Bu yorumlar modeli almayı düşünenler için yol gösterici olabilir.

Opel Grandland Kullanıcı Yorumları

Opel Grandland kullanıcı yorumları modelin genel olarak beklentileri karşıladığı üzerine odaklanıyor. Ancak bunun yanında modelde çeşitli memnuniyetsizliklerini dile getirenler de bulunuyor. Opel Grandland yorumları şu şekilde;

  1. Opel Grandland X’in makyaj sonrasında aldığı yeni modeli özellikle yeni vizörü, yenilenmiş LED matrix farları ile dikkat çekiyor. İç tasarımını da beğendim. Yeni dijital ekran daha kullanıcı odaklı ve güvenlik ekipmanları da ön planda.

2) Aracı 2 aydır kullanıyorum ve beklentilerimi fazlasıyla karşıladı diyebilirim. 1,6 versiyonu 300 beygire kadar çıkarak çok yüksek performans sunuyor.

3) Model güzel ancak bazı eksikliklerini belirtmek istiyorum; model için panoramik cam tavan seçeneği yok. Böylesine gelişmiş özelliklere sahip model tasarlayacaksın ama bu özelliği koymayacaksın. Gerçekten şaşırtıcı bir durum.

4) Opel Grandland 2022 modeliyle geçen yıllardaki modellerine göre oldukça fazla yol kat etmiş durumda. Özellikle sürücü güvenliği ön planda. Opel Grandland ve Mokka Şerit takip, otomatik fren, gece görüş ve etraftaki canlıları algılama gibi özellikler daha güvenli bir sürüş yapmayı mümkün hale getiriyor.

5) Aracı 6 aydır kullanıyorum ve X modeline göre tasarımda biraz sorun tespit ettim. Kapı altlarında plastik parçalar bulunuyordu özellikle yalıtım açısından çok işe yarıyordu yol sesinin kesilmesi açısından ama neredeyse tüm kaldırımlara da sürtünüyordu. Fakat boyasız plastik olduğu için kolay bakım yapılabiliyordu. Şimdi ise yeni model ile birlikte bu gövde boyalı olarak geliyor dolayısıyla kaldırıma sürtme olduğunda boya soyuluyor ve kötü bir görünüm ortaya çıkıyor.

6) Performans açısından fazlasıyla beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Aile arabası olarak kullanıyoruz, yalıtım, rahatlık, performans en iyi seviyede.

7) Yakıt tüketimi modeline göre şehir içi ve dışında ideal. Özellikle segmentine göre yakıt konusunda da sizi üzmeyeceği için tavsiye ederim.

Opel Grandland Kullanıcı Yorumları Opel Grandland x modeli sonrasında 2022 itibariyle Grandland adıyla SUV segmentinde yoluna devam ediyor. Opel’in SUV sınıfında en çok önemsediği ve kullanımının da geniş kesimlere yönelik olmasını talep ettiği Opel Grandland sahibinden veya deneme sürücü yapmış…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir