My Blog

opel grandland yenilik olarak neler sunuyor

Opel Grandland Neler Sunuyor?

Opel Grandland Yenilik Olarak Neler Sunuyor?

Opel Grandland Neler Sunuyor? Yeni Opel Grandland 2022 yenilik olarak geçen modellerine kıyasla biraz değişmiş durumda. Her şeyden önce Grandland X ismindeki X takısını geride bıraktı ama sadece bununla kalmadı. Grandland özellikleri itibariyle de 2022 modeliyle dikkatleri üzerine çekiyor.

IntelliLux LED Pixel Farlar

Opel Grandland 2022 modelinde aydınlatma teknolojisinde çığır açmış olan LED Pixel farları kullanıyor. Böylece karşıda gelen sürücülerin gözlerini almayan yeni teknoloji sürüş güvenliğini de arttırıyor. Aynı zamanda üstün aydınlatma sayesinde sürücünün gece boyunca tüm ön alanı görmesini de sağlıyor.

Gece Sürüşü

Gece sürüşünü daha konforlu ve güvenli hale getirmek için Grandland 2021 modelinden farklı olarak ekstra özellikler içeriyor. 300 metreye kadar alanı tarayıp yaya ve canlıları algılayan dijital gösterge paneli en koyu karanlıklarda bile güvenli sürüşü destekliyor. Böylece ani çıkışlara karşı da sürücü önlem alabiliyor. Aynı zamanda model gerekli durumlarda acil fren desteğini de devreye sokuyor. Böylece daha güvenli sürüş de mümkün hale geliyor.

Acil Fren Sistemi Opel Grandland Neler Sunuyor?

Grandland fren açısından da devreye aldığı acil fren sistemi ile birlikte tehlikeli durumlarda önce sürücüyü uyarır. Opel Grandland İç Tasarım Özellikleri Sonrasında ise çok yakın mesafeye canlı ya da araç geldiğinde acil frenleme sistemi devreye girerek olası kazalara karşı etkili bir önlem alınır.

360 Derece Çevre Görüş Kamerası

Opel Grandland 360 derece çevre görüş kamerası da en dar alanların bile sürücü tarafından rahatça görülmesini sağlıyor. Bu sayede dar alanlara giriş yapmak, özellikle park konusunda sorun yaşayanlar için çok kolay hale geliyor.

Şerit Koruma Özelliği

Opel Grandland Yenilik Olarak Neler Sunuyor? Sürüş esnasında güvenliği arttırmak için gelişmiş özellikler sunmaya devam eden Grandland 2022 şerit değişikliği sırasında üst düzey farkındalık sağlıyor. LPD yani şerit değiştirme uyarı sistemi ile aracın şeritten istemsiz şekilde ayrılması halinde sürücüye uyarı veriyor. Bu sayede dalgınlık gibi anlara karşı tam koruma sağlanabiliyor. LKA yani şerit takip sistemi ise tehlikeli olacak sürüşlere karşı aktif tepki verilerek aracın şeride otomatik olarak geri dönmesini sağlıyor. Böylece hem şehir içi hem de şehir dışı yolculuklar çok daha güvenli hale geliyor.

Opel Grandland Yenilik Olarak Neler Sunuyor? Opel Grandland Neler Sunuyor? Yeni Opel Grandland 2022 yenilik olarak geçen modellerine kıyasla biraz değişmiş durumda. Her şeyden önce Grandland X ismindeki X takısını geride bıraktı ama sadece bununla kalmadı. Grandland özellikleri itibariyle de…

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir