My Blog

Opel Grandland Performans Rozeti

Opel Grandland Performans Rozeti

Opel Grandland performans rozeti ve tasarım özellikleri ile SUV dünyasında etkili bir model olmaya devam ediyor. Astra sonrasında performans yansımaları ile markanın önemli modeli olarak öne çıkan Opel Grandland geliştirilen tasarımları ve yan modelleri ile birlikte dikkat çekmeyi başarıyor.

Opel Grandland GSe Performans Rozeti

Opel’in yeni dönemde performans odaklı modelleri ile kullandığı GSe rozeti yeni üyesine kavuşmuş oldu. Geçen aylarda ilk kez Astra üzerinden gösterilen ürün gamı Opel Grandland GSe ile birlikte SUV ailesine de ilk kez yansıtılmış oldu. Hibrit ve tamamen elektrikli olan modellerde kullanılacak olan bu rozet tasarım detaylarının yanında sürüş dinamiklerinin de doğrudan etkileneceği altyapı elemanlarının da değişmesine olanak tanıyarak dikkat çekmeyi başarıyor. Opel Grandland GSe modelin elektrikli olan versiyonu olarak biliniyor ve henüz Türkiye’de satılmıyor. Ancak Türkiye pazarında da elektrikli şarj istasyonlarının yaygınlaşması ve buna bağlı olarak modellere erişimin de kolay hale gelmesi ile birlikte Grandland’ın elektrikli versiyonu olan GSe de Türkiye yollarında görülebilir. Model, şarj edilebilir hibrit motor kombinasyonu ile sunulacak.

Opel Grandland GSe Dikkat Çekiyor

Opel Grandland 2019 modellerinden beri SUV kategorisinde en çok dikkat çekmeyi başaran modellerden birisi olmayı başardı. Marka özellikle teknolojik gelişmeleri de değerlendirerek geleneksel yakıt türlerinin yanında elektrik ile çalışan modellere yönelik de çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda da SUV kategorisinde gözde modeli olan Grandland’ı elektrikli hale getirmek için çalışmalar yürütüyor. Opel Grandland GSe adını alan model temel olarak Grandland ile aynı özellikleri taşıyor. Ancak 19 inçlik jant seçenekleri ile birlikte Grandland’ın daha güçlü görünmesini sağlıyor. Opel Grandland ve Renault Captur Bunun yanında siyah kaput ve tavan da aynı şekilde genel karakteristik yapıya uygun özellikler ile bütünleyici özellikler gösteriyor. Kokpit kısmında ise AGR belgeli ortopedik yapıdaki koltuklar ve döşeme detayları da yine şıklığı arttırıcı unsurlar arasında bulunuyor.

Koni süspansiyon ve şasi kısmında ise özellikle Opel Grandland X modeline göre önemli iyileştirmeler görülüyor. Daha sportif sürüşü destekleyen süspansiyonlar böylece yol konforunu da ciddi şekilde arttırıyor. Grandland GSe için listeler ise 2023 yılında açıklanacak.

Opel Grandland performans rozeti ve tasarım özellikleri ile SUV dünyasında etkili bir model olmaya devam ediyor. Astra sonrasında performans yansımaları ile markanın önemli modeli olarak öne çıkan Opel Grandland geliştirilen tasarımları ve yan modelleri ile birlikte dikkat çekmeyi başarıyor. Opel…

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir