My Blog

Opel Grandland Özellikleri

Yeni Opel Grandland Özellikleri Neler?

Yeni Opel Grandland Özellikleri Neler? Yakın zamana kadar Opel Grandland X olarak bilinen ancak 2022 ile adında yer alan “X” takısından kurtulan yeni Opel Grandland 2022 modeliyle birlikte yine beklentileri doğru şekilde karşılamayı başarıyor. Firmanın yeni Vizor tasarım detaylarını da ileten Grandland özellikleriyle de göz dolduruyor.

Opel Grandland Tasarım Özellikleri

Temel olarak bakıldığında dış tasarımda Opel Grandland x 2021 modelini biraz geride bırakmış olan yeni Grandland dış hatları ile birlikte çarpıcı ve sportif görünümünü sürdürüyor. Fakat buradaki ince dokunuşlar modeli öne çıkarmayı başarıyor. İç ve dış tasarımında yer alan dokunuşlar günümüz modern çizgilerine modeli daha yakınlaştırmış durumda. Ön yüzde Opel’in yeni Vizör tasarımını benimsemiş olan modelde matrix LED farlar yer alıyor. Tampon tasarımında da değişiklik uygulanmış durumda.

Hafif alaşım 17, 18 ve 19” jant seçenekleri ile Opel Grandland Fiyatı 2022 sunulan modelde jant tasarımları gerçekten çarpıcı bir görünüm oluşturmayı başarıyor. Sportif çizgilerin baskın olması sayesinde hem seyir halinde hem de dururken aracın kimliğini daha çarpıcı hale getirmeyi başarıyor.

Opel Grandland X ya da yeni ismiyle sadece Grandland iç tasarımda da yeniliklere kavuşmuş durumda. Pure Panel tasarımı sürücünün ihtiyacı olan her şeyin kendi kontrolünde olmasını mümkün kılıyor. Aynı zamanda modern vites topuzu, multimedya sistemleri ve ergonomik AGR koltuklar da modeli öne çıkaran detaylar arasında yer alıyor. Isıtmalı ön ve arka koltuklar ile soğuk havalar ise tüm yolcular için daha sıcak ve konforlu şekilde geçiyor. Ayrıca modelde elektrikli bagaj kapağı da bulunuyor. Böylece arka tamponun altına ayak uzatıldığında sensör algılama yaparak bagajı otomatik olarak kapatıyor.

Grandland Teknik Özellikleri

Opel Grandland dizel ve benzinli motor seçenekleri ile satışa sunuldu. Bu kapsamda da motor farklılığı olarak yakıt türüne göre şu özellikler bulunuyor;

  • 2 Turbo Benzin – 130 HP / 230 NM
  • 5 Turbo Dizel – 130 HP / 300 NM

Dizel modelde yeni nesil emisyon kontrol teknolojisi bulunduğu için yakıt verimliliği de üst düzey şekilde sağlanıyor. Tüm modellerde otomatik vites seçeneği sunan Grandland beş farklı renk seçeneği ile fabrika çıkışı yapıyor.

Yeni Opel Grandland Özellikleri Neler? Yakın zamana kadar Opel Grandland X olarak bilinen ancak 2022 ile adında yer alan “X” takısından kurtulan yeni Opel Grandland 2022 modeliyle birlikte yine beklentileri doğru şekilde karşılamayı başarıyor. Firmanın yeni Vizor tasarım detaylarını da…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir